Miatex Hakkında


2002 yılında kurulan M.I.A Tekstil hazır giyim sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Bay ve bayan giyiminde günümüzde önde gelen markalar için yüksek kalitede iplik boyalı, düz boyalı ve baskılı olmak üzere pamuk, viskon, rayon, polyester, naylon, elasten ve karışımları ile jakarlı ve armürlü dokuma kumaşlar üreten bir Nurel Grup firmasıdır. Metraj nakış ve dijital baskı kullanılarak üretilen kumaşlarımız günün modasına uyan tasarımlarda müşterilere servis edilmektedir.

Üretim aşamalarında teknolojinin tüm imkanlarından faydalanan firmamız, aynı zamanda çevresel kriterlere saygı göstererek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Üretimini kendi tesislerinde gerçekleştiren firmamız, konusunda profesyonel partner kuruluşlar ile iş birliği içerisindedir.

Ana müşteri grubumuz yurt içi ve yurt dışı olmak üzere mağazacılık sektörüne hizmet veren konfeksiyon üreticileri ve kumaş tedarik firmalarıdır.

Firmamızda en büyük Pazar payı Avrupa ülkelerindeki mağaza tedarik zincileri ve konfeksiyoncuları kapsar.

Katılığımız fuarlar ve müşteri ziyaretlerimiz ile bire bir müşteri taleplerine cevap vermektedir.

Öncelikli misyonumuz, kalitemizden ödün vermeden, ulaşılabilir fiyat politikamız çerçevesinde, iş birlikçi firmalarımızla yenilikçi, modern ve yaratıcı taraflarımızı en iyi şekilde kullanarak önde gelen markalarımıza en iyi hizmeti sunabilmektir.